Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur

Kód: 2491215

Úplný název:

Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur (Trejbal Jaromír):

Autor a popis:

Trejbal Jaromír, Ikar, 296 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Trejbalova kuchařka je dokument o vývoji gastronomie let zhruba 1930 až 1980, doklad rozmanitosti a fantazii mistra kuchaře, důkaz měnících se chutí a vůní pokrmů typických pro určitou dobu a společnost. V Paříži zahájil Jaromír Trejbal tehdy velkolepou cestu po proslulých evropských hotelích a restauracích, kde vařil pro filmové hvězdy, státníky, krále. Po návratu domů pracoval od roku 1937 osm let jako osobní kuchař komika Vlasty Buriana.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Z hotelu Ritz do kuchyně Vlasty Buriana - Cesta českého kuchaře z Prahy do Paříže, na Azur