Z lodiček do traktoru

Kód: 7462088

Úplný název:

Z lodiček do traktoru (Drummondová Ree):

Autor a popis:

Drummondová Ree, JOTA, 384 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ree Drummondové bylo něco mezi dvaceti a třiceti, studovala a pracovala v Los Angeles, chodila na suši, cvičila pilates, nosila podpatky a žila jednu z verzí amerického snu. Pak se rozhodla pro změnu - rozešla se se svým stylovým přítelem, zamluvila si garsonku v Chicagu, kde hodlala začít nový život právničky v prestižní kanceláři, a odjela si na pár týdnů odpočinout do domu svých rodičů v Oklahomě. Právě tam potkala v baru svého kovboje - drsného chlápka se zářivě modrýma očima a brzkými šedinami na skráních. A zažila s ním to, v co nikdy nevěřila - lásku na první pohled.

O jejich romanci a později manželství a rodině začala psát blog, z něhož vznikla tato kniha - pohádkový biografický příběh plný osobitého, někdy trpkého humoru, v němž popisuje jejich seznámení, svatbu, první rok manželského života na obří farmě a narození dítěte. A také potíže s ex-přítelem, který svůj status stále nechce pochopit, osobní finanční krizi, velmi problematické těhotenství, rozvod rodičů a snahu vypořádat se s životem na ranči.

Slovy autorky:

„Přečtěte si mé vyprávění o divokých podrobnostech nepravděpodobného románku s kovbojem v kožených kalhotách od prvních okamžiků našeho namlouvání (v pozadí s kravami, koňmi, prérijními požáry a vášní) po první rok našeho manželství, který byl tak naplněn výzvami a rozbroji - a také hnojem -, že jsem si to ani neuměla představit.

Není to jen má love story, je to univerzální příběh vášně, zamilovanosti a všeobjímající lásky, která nás přenese do jiných světů.
Je to příběh kovboje.
A honáků dobytka.
A kovbojských kalhot.
A dívky, která se do nich zamilovala.“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z lodiček do traktoru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z lodiček do traktoru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z lodiček do traktoru (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z lodiček do traktoru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z lodiček do traktoru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy