Z Paříže… Jan Šmíd

Kód: 8634940

Úplný název:

Z Paříže… Jan Šmíd (Šmíd Jan):

Autor a popis:

Šmíd Jan, Gutenberg, 321 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
234 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Zpravodaj ČT se ve své knize podělil o dojmy a zkušenosti ze života v Paříži, poodhalil zákulisí francouzské politiky, prozradil, co dnes dělají Jean-Paul Belmondo a Brigitte Bardotová, kde můžete potkat Milana Kunderu či proč je tady. Asi je to trochu jiná Paříž, než jakou znáte.
Na Eiffelovku jsem se za čtyři roky svého zpravodajského působení ve francouzské metropoli dostal jen jednou - a to ještě náhodou, na Montmartru jsem byl stejně často a v Sacré Coeur jsem se ani nezastavil. A kdybych občas nechodil do televizního studia, které se nachází kousek za Vítězným obloukem, abych odtud dělal živé vstupy pro Českou televizi, téměř bych zapomněl, že Paříž má Champs Elysées - údajně nejkrásnější ulici světa.
Jako zahraniční zpravodaj Českého rozhlasu jsem poznal trochu jinou Paříž. Mohl jsem si vyzkoušet, jak se v romantickém městě nad Seinou vlastně žije a pracuje. Rád bych se s vámi v této knize podělil o své dojmy a zkušenosti ze života v tomto krásném městě, poodhalil zákulisí francouzské politiky, prozradil, co dnes dělají Jean-Paul Belmondo a Brigitte Bardotová, kde můžete potkat Milana Kunderu či proč je tady gastronomie tak důležitou součástí života. Především bych vám ale chtěl vyprávět o "své" Paříži.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z Paříže… Jan Šmíd do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z Paříže… Jan Šmíd.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z Paříže… Jan Šmíd (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z Paříže… Jan Šmíd bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z Paříže… Jan Šmíd doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Z Paříže… Jan Šmíd