Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ

Kód: 2422550

Úplný název:

Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ (Rees Laurence):

Autor a popis:

Rees Laurence, Universum, 448 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor, uznávaný a osobitý britský tvůrce historické dokumentaristiky, přináší neotřelý pohled na druhou světovou válku - od dramatických a tajných dohod předcházejících válce až po kruciální rozhodnutí přijatých během války. Některé materiály, na jejichž základě kniha vznikla, byly zpřístupněny až po otevření archivů po pádu železné opony. Emociálním jádrem knihy jsou záznamy rozhovorů s pamětníky. Výsledkem je čtivý a živý text, jedna z nejpoutavějších výpovědí o druhé světové válce, jaká kdy byla napsána.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi. Stalin, nacisté a Západ