Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec...

Kód: 4974917

Úplný název:

Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec... (kol.):

Autor a popis:

, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
94 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
 

V krabičce je 52 hracích karet
Bavte se s hrami KENT, PEXESO, PRŠÍ, BOJ, LAKOMEC a dalšími.
V přiloženém letáčku naleznete různé zábavné hry pro celou rodinu, do kterých vtáhnete i ty nejmenší (od 2 let věku).

HRA: SMÍCH!
Rozdejte karty mezi hráče - na hromádky obrázkem dolů. První hráč otočí první kartu ze své hromádky, druhý pokračuje a pokládá svou kartu na kartu prvního hráče.
Když jsou dvě po sobě jdoucí karty stejné, musí všichni hráči vydávat zvuk a/nebo napodobovat charakteristické pohyby zvířete na vyložených kartách(například dvě žáby - kvák, kvák, dva čápi - klap, klap a stát na jedné noze, dvě ryby - mlčet, dva zajíci - poskočit, dva sloni - spojit ruce před obličejem jako sloní nos, atd.). Ten, co je poslední, si bere celou hromádku otočených karet.
Vítězem se stává ten, který se první zbaví karet. Prohrává poslední hráč s kartami.

HRA: LAKOMEC
Rozdejte karty mezi hráče - na hromádky obrázkem dolů. První hráč otočí první kartu ze své hromádky, druhý pokračuje a pokládá svou kartu na kartu prvního hráče. Když jsou dvě po sobě jdoucí karty stejné, bere si ten, co položil druhou, celou hromádku otočených karet. Vítězem se stává ten, který sebere všechny karty.

HRA: PEXESO
Vyberte šest dvojic zvířátek a seřaďte je do čtverce. První hráč otáčí dvě libovolné karty, když karty zobrazují dvojici stejných zvířat, bere si ji. Když ne - otáčí opět obrázkem dolů. Cílem je otočit a vzít si stejné dvojice. Vítězem se stává ten, který má nejvíc dvojic. Hru můžete zjednodušit nebo ztížit počtem rozložených dvojic karet.

HRA: KVARTETO
Rozdejte karty mezi hráče. Ten, který začíná, se ptá svého souseda: „Máš… včelu?“, pokud je to pravda, bere si kartu s včelou, pokud ne - pokračuje druhý hráč a ptá se na kartu, kterou chce. Cílem hry je sesbírat čtyři stejné karty a dát je stranou. Vítězem se stává ten, který se první zbaví karet.


HRA: PRŠÍ
Hráčům rozdejte šest karet. Ostatní karty zůstanou na hromádce obrázkem dolů, horní karta se otočí a položí vedle. První hráč musí na tuto kartu položit svou kartu se stejným zvířetem nebo stejné barvy. Pokud takovou kartu nemá, lízne si další z balíčku. Vítězem se stává ten, který se první zbaví karet.

HRA: KENT
Hru hrají čtyři hráči - dva týmy po dvou. Každý hráč dostane 4 karty, ostatní zůstanou na hromádce obrázkem dolů. První hráč otáčí jednu kartu z hromádky, pokud má ve svých kartách podobnou, bere si ji, pokud ne - zůstává pro dalšího hráče. Cílem hry je sbírat 4 stejné karty. Pomocí předem domluveného znaku to hráč dává vědět svému spoluhráči z týmu, ten v tu chvíli vykřikne „Kent!“. Pokud se jim to povede, vyhrávají. Každý hráč tedy musí sledovat i své protihráče a ve chvíli, kdy si všimne nějakého znaku, vykřikne „Kent stop!“. Pokud hráč správně odhalí protihráče, opět vyhrává.

HRA: BOJ
Rozdejte karty mezi hráče - na hromádky obrázkem dolů. První hráč otočí první kartu ze své hromádky, druhý pokračuje a pokládá svou kartu na kartu prvního hráče. Obě karty bere ten hráč, na jehož kartě je zvíře větších rozměrů. Například - u karet s kočkou a myší, si bere obě karty ten, který položil kartu s kočkou. Vítězem se stává ten, který sebere více karet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křížovky, hádanky, hry

 
Knihkupectví / Volný čas / Křížovky, hádanky, hry / Zábavné karty - Kent, pexeso, prší, boj, lakomec...