Zabijákovo mlčení

Kód: 7498260

Úplný název:

Zabijákovo mlčení (Larsen Ward):

Autor a popis:

Larsen Ward, Domino, 520 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona...

V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta. Bezvýsledně po něm pátrá policie v několika zemích. Nedokáže se s ním zkontaktovat ani jeho někdejší zaměstnavatel, Mossad. Dokonce i jeho žena a syn jsou přesvědčeni, že je mrtvý. Dost ho tedy zaskočí, když se stane cílem útoku speciální zásahové jednotky. Jednoho muže zabije a sám uniká.
Na opačném konci světa, v ubíjejícím vedru Amazonie, si bezvýznamný letecký přepravce koupí zničené letadlo. Následně se stroje ujmou týmy mechaniků a horečnatě se ho snaží uvést do provozuschopného stavu. Při prvním letu se letoun zřítí do oceánu.
Ve stejném čase se CIA zaobírá dvěma různými případy: zabijákem, který postupuje Evropou a zanechává za sebou řadu mrtvých těl, a záhadnou ztrátou velkého letadla. Teprve když vyjde najevo, že tyto dvě záležitosti jsou pevně propojené, že onoho zabijáka mylně považovali za mrtvého a že ztracené letadlo bylo přebudováno na nástroj teroristického útoku s nedozírnými důsledky, začne centrála americké špionážní služby rázně jednat. Pokud nemá dojít k nejhoršímu, je třeba znovu začít důvěřovat jedinému muži, který je může zachránit: Davidu Slatonovi.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zabijákovo mlčení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zabijákovo mlčení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zabijákovo mlčení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zabijákovo mlčení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zabijákovo mlčení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery