Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael

Kód: 2425642

Úplný název:

Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael (Ephron Dan):

Autor a popis:

Ephron Dan, Universum, 304 stran, jazyk - CZ, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Strhující, a přitom věcné a podrobné vylíčení událostí, které vedly k vraždě Jicchaka Rabina, dodnes nejzávažnější události v nedávných dějinách Izraele, a následně k izraelsko-palestinské dohodě z norského Osla, jež byla zásadním zvratem v blízkovýchodním konfliktu. Kniha Zabití krále vychází ze zpráv izraelské policie, rozhovorů, doznání viny i spolupráce s Rabinovou rodinou a rodinou jeho vraha Jigala Amira. Je to sevřený příběh, který dochází k nevyhnutelnému a zdrcujícímu závěru. Čtenář se nemůže nezamyslet nad tím, jak by dnes Izrael vypadal, kdyby byl Rabin zůstal naživu.Pozoruhodný text o málo známých událostech je určen každému, kdo má zájem o dění na Blízkém východě a o moderní dějiny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Zabití krále - Vražda Jicchaka Rabina, která proměnila Izrael