Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil

Kód: 7390381

Úplný název:

Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil (Zheutlin Peter): Jeden muž, tricet tisíc psu a cesta poslední nadeje dlouhá milion mil

Autor a popis:

Zheutlin Peter, Omega, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tuto knihu musí číst všichni milovníci psů!
Jak daleko byste zašli, abyste zachránili život? Toto je mimořádný příběh muže, který absolvoval cestu dlouho milion mil, aby zachránil tisíce opuštěných psů před hladem, zneužíváním a zanedbáváním a dal jim tak druhou šanci na život a lásku. Po celá léta se Greg Mahle snažil udržet při životě svou rodinnou restaurací v Ohiu. Když ji byl nucen zavřít, byl na mizině a v nejistotě, co dál. Pak ovšem navždy změnila jeho život štěňata. Novinář Peter Zheutlin cestuje s Gregem z Ohia až na pobřeží Mexického zálivu a pomáhá mu zachraňovat psy, kteří neměli štěstí na Jihu, k rodinám milujícím zvířata na Severu. Po cestě jim nezištně pomáhá mnoho dobrovolníků. Ze zbídačelé staré houstonské čtvrti, kde se tisíce psů potulují po ulicích, se přesunou k novým páníčkům na severovýchodě.
Tato záchranná cesta je plná lásky: inspirující příběh o unikátním spojení mezi psy a lidmi, který nám ukazuje, jak vymanění se z bídy těchto psů může změnit i náš život. Dojemný a inspirující příběh o tom, jak jeden člověk může ovlivnit tolik životů, lidských a štěněčích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil