Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků

Kód: 7391803

Úplný název:

Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků (Roberts Matt): Jak zacít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledku

Autor a popis:

Roberts Matt, SLOVART, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

V knize najdete veškeré základy, od dobré běžecké techniky přes stanovení cílů a motivaci až po plány, přípravu a rady ohledně častých poranění a namožení. Své poznatky v ní sděluje tým trenérů a zdravotníků a nechybí ani rady ohledně výběru běžecké obuvi, oblečení, doplňků a elektronických pomůcek včetně tipů, kde je seženete. Kniha pojednává o všech typech světových běžeckých podniků, od běhů pro radost a charitativních akcí až po maratony a ultradlouhé běhy. Ať už se připravujete na svůj první dobročinný pochod nebo pracujete na překonání osobního maratonského rekordu, kniha vám dodá potřebné informace i chuť probojovat se až na vrchol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Začni běhat - Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků