Záhadná ikona

Kód: 7217423

Úplný název:

Záhadná ikona (Napier Bill):

Autor a popis:

Napier Bill, JOTA, 332 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Antikvář Harry Blake obdrží zajímavou zakázku, má ocenit čtyři sta let starý deník odkázaný bohatému velkostatkáři. Nejprve to vypadá, že se jedná jen o kuriózně šifrovaný deník mladého stevarda, který se roku 1585 plavil se slavnou expedicí sira Waltera Raleigha ve službách královny Alžběty. Když je však Harryho klient zavražděn a jeho vlastní život se ocitne v ohrožení, uvědomí si, že právě otevřel dveře k záhadě, pro kterou jsou jiní ochotni zabíjet…
Poté co při svém pátrání požádá o pomoc uznávanou obchodnici s mapami Zolu Khanovou, objeví Harry ještě něco. Z dešifrovaného textu se postupně vynořují matoucí zmínky o „tajném účelu“, hrozivá odhalení vražd, k nimž docházelo na moři, a nakonec šokující objev: odkaz na místo uložení neocenitelné posvátné relikvie, která na více než tisíc let zmizela ze světa.
Harry a Zola se vydávají po stopě, která je zavede k dávnému a velmi nebezpečnému spiknutí, které se táhne staletími a má v rukou nepředstavitelnou moc - může doslova změnit a navždy zvrátit běh dějin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Záhadná ikona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Záhadná ikona.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Záhadná ikona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Záhadná ikona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Záhadná ikona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé