Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe

Kód: 7207681

Úplný název:

Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe (Myers Brendan Cathbad):

Autor a popis:

Myers Brendan Cathbad, Volvox Globator, 262 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Brendan „Cathbad“ Myers, Ir a novopohanský druid, putoval mnoho let po keltských ostrovech, nasával podstatu posvátných krajin a seznamoval se s příběhy lidí, kteří tu žili. Právě o jejich příběhy se chce podělit v této úchvatné knize, která zaujme každého, kdo se někdy zamýšlel nad tím, v čem spočívalo pravěké druidství.
Čtenáři se dozví o Tir Na n-Og, Posvátné pravdě, Mlze Manannána, Posvátném sňatku a o Cestě hrdiny. Tyto příběhy odhalují duchovní pravdy prastarého lidu, který žil v keltském Irsku a dodnes promlouvá k moderním lidem, ať už se považují za Kelty nebo ne. Jádrem keltského druidství je totiž vztah lidí k posvátné krajině, která je obklopuje. Nyní, kdy na Matku Zemi útočí moderní technologie a lidská chamtivost, potřebujeme novou podobu starobylé víry, abychom dokázali obnovit úctu k posvátnosti hmotného světa.
Kniha je napsaná tak, abyste ji mohli číst při světle svíček a mohli s ní odejít do ústraní, na nejtišší místo, které znáte. Posaďte se třeba k oknu, odkud je pěkný výhled, vypněte telefon, nachystejte si něco k pití a pod hlavu si dejte polštářek. Zklidněte se, vnímejte svůj dech a vydejte se s Cathbadem na cestu. Jistě to bude báječný výlet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhadní druidové - Keltská mystika, teorie a praxe