Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti?

Kód: 8739830

Úplný název:

Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti? (Gibas Petr, Matějovská Lucie, Novák Arnošt, Rolfová Eliška, Tvardková Veronika, Valešová Irena, Veselý Martin):

Autor a popis:

Gibas Petr, Univerzita Karlova v Praze, 148 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jádro knihy tvoří čtyři případové studie vybraných zahrádkových osad v Praze, v nichž se dozvídáme, co pro lidi v současnosti znamená zahrádkařit, jaká je situace vybraných lokalit a nakolik zahrádkaření představuje udržitelnou sociální praktiku z hlediska sociálního, environmentálního a ekonomického. Kniha obsahuje teoretický úvod, reflexi metod a výzkumu v terénu, historický exkurz k zahrádkářským osadám, čtyři studie vybraných lokalit a závěr.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Zahrádkové osady: Stíny minulosti, nebo záblesky budoucnosti?