Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s

Kód: 2103873

Úplný název:

Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s (Smekal Hubert):

Autor a popis:

Smekal Hubert, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 208 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
154 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sborník nabízí analýzu zahraniční a bezpečnostní politiky Slovinska, Chorvatska a Rumunska a podává ucelený vývoj bezpečnostní situace v Bosně a Hercegovině od konce studené války až po současnost. Publikace logicky navazuje na předchozí sborník obou editorů, který analyzoval bezpečnostní politiku Albánie, Makedonie, Bulharska, Řecka a Srbska a Černé Hory. Největší důraz kladou autoři na rozbor nejproblematičtějšího (kvazi)státu Bosny a Hercegoviny a snaží se předestřít možné varianty budoucího vývoje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Zahraniční a bezpečnostní politika Slovinska, Chorvatska a Rumunska a vývoj bezpečnostní s