Zakázané kouzlo

Kód: 7303519

Úplný název:

Zakázané kouzlo (Beverley Jo):

Autor a popis:

Beverley Jo, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Meg Gillinghamová se ocitá v bezvýchodné situaci: po smrti rodičů zůstala se sourozenci v pronajatém domě téměř bez prostředků. Namísto poklidné oslavy Vánoc teď čelí vyhlídce, že brzy zůstanou úplně na mizině a bez přístřeší. Zachránit je může už jenom zázrak, a tak se Meg odhodlá požádat o pomoc prastarou sošku, která se v rodině její matky předává z generace na generaci. Soška prý umí splnit přání, ale žadatel musí vždy zaplatit nějakou cenu…
Meg by ani ve snu nenapadlo, že odpovědí na její zoufalou prosbu bude nabídka k sňatku od poněkud podivínského, avšak laskavého hraběte ze Saxonhurstu. I on potřebuje od osudu notnou dávku štěstí - pokud se totiž do druhého dne neožení, bude si muset vzít svou vlastní sestřenici, a to mu není vůbec po chuti.
Na první pohled by se mohlo zdát, že každý získal, po čem toužil: Megini sourozenci mají znovu kde bydlet a Meg samotná se ze dne na den ocitla v manželském svazku, o jakém se jí dříve ani nesnilo. Temné stíny minulosti však stále nespí a ohrožují nejen Megino štěstí, ale i holý život. Dokáže vše překonat další kouzlo, tentokrát kouzlo lásky?
Další knihy této autorky najdete v nabídce vydaných titulů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zakázané kouzlo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zakázané kouzlo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zakázané kouzlo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zakázané kouzlo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zakázané kouzlo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy