Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí

Kód: 2424727

Úplný název:

Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí (Preston Richard):

Autor a popis:

Preston Richard, Knižní klub, 312 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Objevil se v roce 1976 v Zairu (dnešní Demokratická republika Kongo), v devadesátých letech se rozšířil do několika dalších afrických zemí. A jeho hrozba je zpět… Zákeřná ebola je první knihou, která se dotkla celé šíře problematiky vzácných smrtících virů. Popisuje události od zachycení výskytu eboly - zavede čtenáře do odlehlé jeskyně v džungli plné uhynulých zvířat, do letounu s živou virologickou bombou na palubě, do přísně utajených laboratoří, kde vojenští mikrobiologové riskují životy při studiu zabijáckých organizmů. Zákeřná ebola není román s vymyšlenou zápletkou: zdravotnici bojující o záchranu lidských životů v epidemií zasažených oblastech jsou skuteční - příběh zachycující jejich obětavé úsilí o odvrácení celosvětové katastrofy se však čte jako thriller, a to žel i po dvaceti letech, kdy virus udeřil znovu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí