Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú

Kód: 2473217

Úplný název:

Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú (Paxsonová Diana L.): Na duchovní ceste Ásatrú

Autor a popis:

Paxsonová Diana L., Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zkušená autorka s dlouholetou praxí vás provede po nejdůležitějších aspektech starogermánské duchovní cesty. Tato přehledná kniha je první na českém trhu, která vás na jednom místě dokáže seznámit s germánskými bohy a bohyněmi, se slavnou historií severských pohanů a pomůže vám poznat i základy rituálů. Pokud se zajímáte o pohanství, či si je dokonce chcete zvolit za svou vlastní duchovní cestu, bude vám tato kniha neocenitelným rádcem a pomocníkem.
„Tato kniha nabízí vše, co si zanícený badatel či náhodný host Devíti světů může přát. Zde se dozvíte nejen kdo byli a jsou různí bohové a bohyně germánského a skandinávského panteonu, ale také jak řádně uctívat nejen je, ale i své vlastní předky, duchy přírody a sebe sama. (…) Co je nejdůležitější, Paxsonová v této knize představuje ducha Ásatrú takovým způsobem, že s vámi zůstane i dlouho poté, co ji poprvé (či po několikáté) dočtete. (…) Zažehněte tedy oheň v krbu (nebo alespoň zapalte pár svíček), uvařte si hrnek dobrého čaje nebo naplňte roh medovinou, usaďte se do pohodlného křesla a připravte se na radostný a hluboce transformativní zážitek!“ (Isaac Bonewits)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Základní kniha germánského pohanství - Na duchovní cestě Ásatrú