Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století

Kód: 8617927

Úplný název:

Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století (da Silva Kim): Nová cesta ke zdraví pro 21. století

Autor a popis:

da Silva Kim, Fontána, 154 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Skutečnost, že cvičení má zvláštní účinky na tělo i ducha, a tím vnáší do života jiný rozměr, věděli už ve staré Číně, Indii i Řecku. Ještě ve středověku patřila zvláštní i tajná cvičení a tréninkové metody k základním rytířským ctnostem.
Lidé dnes znovu začínají objevovat, že tělesnými cviky, které nepatří jen do oblasti sportu, lze mnohé měnit. Kineziologie – nová nauka o pohybu – nás učí, jak lze tělesným pohybem stabilizovat svou vnitřní životní sílu tak, aby se vedle zdraví a příjemného pocitu lépe rozvíjel i duchovní, energetický potenciál. Pohyb je tou nejpřirozenější věcí, s níž se setkáváme v mnoha formách od narození až do smrti. To je také jeden z důvodů, proč nás může právě kineziologie podporovat v nejrůznějších životních situacích.
Její princip spočívá v aktivaci pohybového reflexu těla – funkce, která v srdeční, dýchací či trávicí rovině probíhá zcela autonomně bez našeho vědomého přispění. Tento reflex se současně prolíná i s druhým – tzv. sebeléčebným reflexem: funkcí, která se neustále snaží udržovat organizmus při životě, neustále se snaží o vytvoření dynamické rovnováhy.
Tato kniha je tedy o pohybu a o rovnováze. Jejím cílem je seznámit čtenáře se základními kineziologickými pojmy a naučit novému vnímání fyzické aktivity, které vede ke zdraví a harmonii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Základní kniha kineziologie - Nová cesta ke zdraví pro 21. století