Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik

Kód: 7433100

Úplný název:

Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik (Markmann Hans-Jürgen): Casná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik

Autor a popis:

Markmann Hans-Jürgen, Víkend, 112 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Dnešní cvičitelé loveckých psů vědí: základní kámen k výchově výkonného užitkového psa musí být položen v prvních týdnech jeho života. Ještě než dojde na vlastní lovecký výcvik a přípravy na zkoušky, je nezbytné opatrně, ale cíleně podporovat vlohy budoucího loveckého psa. Tato kniha dokazuje, jak moc záleží na prvních týdnech života. Přináší veškeré poznatky nenahraditelné pro chov, první časnou výchovu a správně načasovaný lovecký výcvik: - Vývojové fáze štěněte - jejich význam pro chovatele a majitele psů - Držení, přivykání a strava - správné zacházení se štěnětem loveckého psa - První časná výchova a podpora loveckých vloh - správný výcvik ve správnou chvíli Hans-Jürgen Markmann je zkušený psovod a fotograf. Kniha, kterou vám předkládáme, je výsledkem autorova rozhodnutí vyslyšet přání čtenářů, aby se také zaměřil na výchovu štěňat loveckých psů v prvních týdnech jejich života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik