Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten

Kód: 7557018

Úplný název:

Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten (Fegatofi Michelle): Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat tento životní styl

Autor a popis:

Fegatofi Michelle, Epocha, 136 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
130 Kč (185 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Byli jste vtaženi do světa BDSM, ale hledáte knihu, která by vám poskytla přehled, o čem vlastně Dominance a submisivita jsou? Výjimečná příručka Základy BDSM pro začátečníky, psaná velmi čtivou a srozumitelnou formou autorkou, jež se dvacet let pohybuje v tomto pestrém světě, vám poskytne popis všech rolí, odlišných vztahů v BDSM, běžně používaných termínů a ještě mnohem více.
Kniha je průvodcem světa a života BDSM se všemi jeho aspekty od základních pojmů (Dominance, submisivita, bondáž, mučení, bolest, fetiš, otrok…) přes pravidla chování v konkrétních rolích, formy trestu a odměn až po erotická specifika a typy vztahů (Dominant/submisiv, sado-maso, jednorázový za účelem her či vztah typu 24/7). Po přečtení této knihy byste měli být dostatečně zralí na to, abyste započali svou budoucí cestu v neustále se měnícím světě, který je znám jako BDSM.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Základy BDSM pro začátečníky - Příručka pro dominanty a submisivy začínající objevovat ten