Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky

Kód: 7391698

Úplný název:

Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky (Samara Timothy): Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvurcí grafiky

Autor a popis:

Samara Timothy, SLOVART, 248 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Zdroj informací a inspirace, který by každý grafik měl mít po ruce na svém pracovišti. Obsahuje tři srozumitelné oddíly: Základní grafické techniky, Grafické prvky a Řešení projektů. Oddíl Grafické prvky se dále dělí na čtyři skupiny, nazvané Oblíbené obrázky, Koncepce barevnosti, Typografické styly a Kompoziční postupy. Po objasnění základních postupů a elementů autor v oddíle Řešení projektů ukazuje, jak jejich použitím v praxi vznikají kvalitní grafické návrhy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Základy grafického designu - Vizuální elementy, techniky a strategie pro tvůrčí grafiky