Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví

Kód: 7552038

Úplný název:

Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví (kol.):

Autor a popis:

Kol., Wolters Kluwer, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha se zaměřuje na představení zahraničního izraelského právního systému, kterému byla v české odborné literatuře prozatím věnována pouze minimální pozornost.
Jedná se o unikátní publikaci shrnující vývoj právního systému, uvádí do základů práva obchodního zejména s ohledem na právo vlastnické a smluvní a v návaznosti na to dále představuje systém právní ochrany duševního vlastnictví v otázkách autorských děl, vynálezů, designu či práv na označení, a to včetně prosazování práv z duševního vlastnictví prostřednictvím institutů ochrany před nekalou soutěží nebo práva na ochranu osobnosti. Jedná se o zdroj informací vhodný jak pro odborníky nebo profesionály tak i studenty zabývající se problematikou zahraničních právních systémů.
Kniha byla připravena spoluautory Matějem Machů a Martinem Boháčkem v rámci plnění vědecko-výzkumného úkolu grantového projektu Metropolitní univerzity Praha B2-31 PV/3/2014.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Základy izraelského obchodního práva se zaměřením na právo duševního vlastnictví