Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Kód: 7367778

Úplný název:

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (Skutil Martin):

Autor a popis:

Skutil Martin, Portal, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnosti a limity kvalitativních a kvantitativních výzkumných přístupů v takové podobě, aby byli schopni porozumět publikovaným výzkumům a využít jejich výsledky, případně realizovat vlastní výzkumná šetření, a to nejen v průběhu studia, ale i následně ve své praxi. Kniha se zabývá oběma přístupy současně a je cílena na učitelskou profesi. Právě v tom tkví, oproti zavedeným metodologickým publikacím, její ojedinělost. Mgr. Martin Skutil, Ph.D., je odborným asistentem na Ústavu primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty UHK. Mezi další autory patří prof. PhDr. Jan Průcha, DrSc., Dr.h.c., přední odborník v oblasti pedagogiky a pedagogického výzkumu v České republice. Ostatní členové autorského kolektivu jsou akademickými pracovníky na Pedagogické fakultě UHK a na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Všichni členové týmu jsou řešiteli či spoluřešiteli grantových projektů v oboru pedagogika či psychologie a publikují v českých i zahraničních odborných periodicích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství