Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání

Kód: 7373064

Úplný název:

Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání (Beneš Pavel): pro 8.rocník základní školy

Autor a popis:

Beneš Pavel, FORTUNA, 40 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (75 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit k prvnímu dílu alternativní řady učebnic chemie. Učivo je v této řadě zaměřeno ryze prakticky a je doprovázeno příklady využití chemie v běžném životě. Klade důraz především na to, aby žáci vnímali chemii jako součást života, která musí být z hlediska ochrany života i prostředí chápána zcela specificky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Základy praktické chemie 1 - Pracovní sešit pro 8. ročník základních škol - 3. vydání