Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD

Kód: 7373085

Úplný název:

Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD (Janoušková Svatava, Červinka Pavel):

Autor a popis:

Janoušková Svatava, Červinka Pavel, FORTUNA, 48 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (137 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice je zpracována v souladu s rámcovými vzdělávacími programy SOŠ a SOU. Má tištěnou a elektronickou část. V tištěné části (v rozsahu 48 stran formátu B5) je výklad a zadání úloh pro elementární úroveň výuky ekologie a ochrany životního prostředí. Přiložené CD obsahuje druhou část publikace ve formátu PDF. Elektronická kniha má následující části: rozšiřující texty, otázky a úlohy (včetně odpovědí), obrazový materiál a přílohy. Zpracování rozšiřujícího textu a rozšiřujících úloh a možné propojování s tištěnou částí učebnice umožňuje vyučujícím vytvářet variabilní vzdělávací cesty podle cílů vzdělávání na různých SOŠ a SOU.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Ekologie a životní prostředí - Základy přírodovědného vzdělávání pro SOŠ a SOU + CD