Základy pro automechaniky

Kód: 7232113

Úplný název:

Základy pro automechaniky (Zogbaum E.A.):

Autor a popis:

Zogbaum E.A., Kopp, 151 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
118 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha usnadní praktický výcvik automechaniků! Slovní i obrazové popisy prací a předepsaných postupů prováděných při opravách motorových vozidel lze nalézt v různých návodech a opravárenských příručkách. Každý postup zde obvykle obsahuje vylíčení toho, "co se kde nalézá a jak se s tím manipuluje", tj. popis úkonů, potřebného nářadí a umístění součástí.
Jen zřídka se objevují odpovědi na otázky "proč?". Právě na tyto otázky dojde v této knize, která se zabývá obecně platnými a často používanými pracovními postupy. K vysvětlení technických souvislostí slouží četné příklady z dílenské praxe bez ohledu na značky výrobců.
Obsah:
Válce. Písty a pístní čepy. Pístní kroužky. Klikový hřídel. Kluzná ložiska. Ventily. Ventilový rozvod. Karburátor. Vstřikování paliva u vznětových motorů. Horní úvrať a počátek vstřiku paliva. Čerpadla. Spojka. Diferenciál. Pohon kol. Geometrie řízení. Kinematika řízení. Ozubená kola. Valivá ložiska. Plochá těsnění. Hřídelová a kruhová těsnění. Pojistné součástky. Měřicí nástroje a pomůcky. Speciální nářadí. Nákladní automobily.
V knize je množství názorných obrázků a fotografií. Kniha je určena především pro žáky středních odborných učilišť (obor 24-66-2/09 mechanik opravář se zaměřením pro silniční motorová vozidla), ale ocení ji i domácí automechanici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy pro automechaniky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy pro automechaniky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy pro automechaniky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy pro automechaniky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy pro automechaniky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Základy pro automechaniky