Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy

Kód: 8763550

Úplný název:

Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy (Steiner Rudolf, Wegmanová Ita):

Autor a popis:

Steiner Rudolf, Wegmanová Ita, Fabula, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (232 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Společná kniha Rudolfa Steinera a Ity Wegmanové představuje zásadní dílo, jež nastiňuje hlavní perspektivy rozvoje medicíny, obohacené o anthroposofické vědomosti. Nejde o opozici vůči klasickému lékařství, nýbrž o takové uchopení léčebného umění, které na jedné straně přijímá přírodovědecké metody, na druhé straně je však doplňuje o metody vycházející z pojímání člověka jako ducha, duše i těla, z trojčlennosti jeho fyzické bytosti i sounáležitosti s kosmem. Z tohoto hlediska poukazuje na procesy v organismu, které vedou ke vzniku nemocí, a líčí příčiny a průběh vybraných onemocnění. Popisuje léčebné postupy na základě poznání přírodních substancí i konkrétní léčiva a jejich působení na jednotlivé orgány a soustavy. Kniha, která vychází již podruhé (ovšem v novém překladu), je určena všem, kdo cítí odpovědnost za celkové zdraví člověka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filozofie

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Filozofie / Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy