Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech

Kód: 2474273

Úplný název:

Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech (Neubauer Jiří):

Autor a popis:

Neubauer Jiří, Grada, 240 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace Základy statistiky přináší elementární poznatky z teorie statistiky a objasňuje podstatu statistického zpracování dat. Podává výklad statistiky jednoduchým způsobem, který akcentuje základy statistické práce a usuzování, přitom však přiměřeně respektuje exaktní pozadí této disciplíny. Dělá to prostřednictvím vhodně strukturovaného obsahu a vyjadřuje se jednoduchým a srozumitelným jazykem. Pozornost nevěnuje jenom třem pilířům statistiky - pravděpodobnosti, teoretickým modelům a empirickým modelům - ale především jejich vzájemnému propojení, na jehož pozadí objasňuje podstatu statistického myšlení. Kniha je určena především studentům ekonomicky a technicky zaměřených fakult vysokých škol, užitečná však bude všem dalším zájemcům o statistiku. Každá kapitola je v úvodu prakticky motivována, obsahuje stručný teoretický úvod a typické vzorové řešené příklady a příklady k procvičení. V publikaci je statistika prezentována také jako disciplína předurčená k užití počítačů a je zde pr oto přímo podporována elektronickou aplikací STAT1, která pracuje v excelovském prostředí a umožňuje každému čtenáři interaktivně vnímat popsané statistické metody.

Nahlédnout do Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech Nahlédnout do Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech