Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech

Kód: 2475786

Úplný název:

Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech (Neubauer Jiří): Aplikace v technických a ekonomických oborech

Autor a popis:

Neubauer Jiří, Grada, 280 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Titul je určený zejména studentům technických a ekonomických fakult vysokých škol, užitečný bude však i lidem s technickým a ekonomickým vzděláním při řešení praktických problémů. Výklad je založen na vybudování základních pojmů a vztahů, a je systematicky protkán řadou řešených příkladů z nejrůznějších oblastí života. Každá kapitola je doplněna sadou úloh k procvičení látky. Výklad, ale zejména užití statistiky bez počítače, už v dnešní době není možný. Čtenáři této učebnice však nebudou potřebovat žádný drahý software. Autoři titulu používají při výkladu i řešení praktických problémů vlastní aplikaci STAT1, která je velmi jednoduchým nástrojem fungujícím pod masově rozšířeným programem MS Excel.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Základy statistiky - Aplikace v technických a ekonomických oborech