Zákon Boží kompenzace

Kód: 7263952

Úplný název:

Zákon Boží kompenzace (Williamson Marianne): Práce, peníze, zázraky

Autor a popis:

Williamson Marianne, Anag, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
193 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V knize „Zákon boží kompenzace: v práci, penězích a zázracích“ autorka Marianne Williamson nabízí jedinečný pohled na naši finanční situaci optikou Kurzu zázraků.

Zákon boží kompenzace
Ukazuje čtenářům cestu k hojnosti prostřednictvím mocného duchovního principu, tzv. zákona boží kompenzace. Zákon říká, že když nám chybí víra v naše vyšší já a soustředíme se pouze na to negativní, vytváříme si tak a udržujeme své vlastní negativní okolnosti. Máme-li však naopak víru v Boha a lásku, jsme schopni se otevřít a přijímat zázraky, které pro nás vesmír schraňuje. Zatímco miliony lidí trpí srdcervoucími a zdánlivě neřešitelnými finančními strastmi, každý z nás má moc věřit, že něco jiného je možné, že se naše osudy mohou změnit a může se stát zázrak. Tento jednoduchý posun v tom, jak myslíme, může mít obrovský vliv na to, co se bude dít dál.

Uvolněte sílu hojnosti
Díky knize Zákon Boží kompenzace zjistíte, jak moc mohou vaše myšlenky přilákat – nebo naopak odradit – zázračné objevy ve vašem životě. Autorka odhaluje, že Zákon není o tom doufat, snít nebo si přát, abychom například vyhráli v loterii. Je o víře jako o duševním a emocionálním svalu, který musíme posilovat, abychom z něj mohli těžit. Tento mocný duchovní princip nám pomůže překonat finanční stres a uvolnit božskou sílu hojnosti. Máme-li víru v boží zaslíbení prosperity pro všechny, nemusíme se už nikdy bát budoucnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon Boží kompenzace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon Boží kompenzace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon Boží kompenzace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon Boží kompenzace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon Boží kompenzace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zákon Boží kompenzace