Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

Kód: 7357472

Úplný název:

Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů (Macková Alena, Štědroň Bohumír): s komentárem vcetne souvisejících zákonu a provádecích predpisu

Autor a popis:

Macková Alena, Štědroň Bohumír, Wolters Kluwer, 528 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
480 Kč (575 Kč)
  / ks  
koupit
 

Komentář z pera renomovaných autorů doc. Mackové (PF UK a místopředsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání) a JUDr. Štědroně (advokát, soudní znalec, člen Komise Legislativní rady vlády ČR specializující se na právo informačních technologií) je publikací, která přibližuje široké veřejnosti nový zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, označovaný někdy jako zákon o E-governmentu. Tímto zákonem jsou do našeho právního řádu zaváděny datové schránky a autorizovaná konverze listinných dokumentů do elektronické podoby a naopak. Zavedení datových schránek pro doručování by mělo přiblížit úřady k občanům využíváním elektronických nástrojů. Komunikace mezi občanem a úřadem a vzájemná komunikace mezi orgány veřejné moci by měly být rychlejší a průkazné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů