Zákon o investičních společnostech a investičních fondech

Kód: 7478783

Úplný název:

Zákon o investičních společnostech a investičních fondech (Šovar Jan): Komentár

Autor a popis:

Šovar Jan, Wolters Kluwer, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
3 218 Kč (3 980 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Rozsáhlé a podrobné první vydání komentáře k základnímu právnímu předpisu upravujícímu problematiku fondového podnikání v České republice reaguje na zásadní nedostatek tohoto druhu literatury v oblasti, kterou lze z hlediska fungování českého kapitálového trhu považovat za zvlášť důležitou.
Komentář je dílem širokého kolektivu autorů, předních odborníků na danou oblast, kteří mají bohaté zkušenosti s tvorbou nebo aplikací práva kapitálového trhu. Společně vytvořili výklad obsahově přelomové právní úpravy činnosti investičních společností a investičních fondů (zákona č. 240/2013 Sb.) a v souladu s tím i doprovodných prováděcích předpisů a souvisejících pramenů unijního práva. Při své práci přitom zohlednili všechny zásadní změny a novinky, které nová regulace přinesla, jakož i její první velkou novelizaci a nedávno proběhlou celkovou rekodifikaci soukromého práva.
Publikace je s ohledem na své zaměření určena především pro odbornou veřejnost a praxi. Umožňuje snadnou orientaci ve velmi významné, ale zároveň složité právní oblasti. Lze proto ocenit její praktické zpracování a srozumitelnost, která je na některých místech podepřena názornými tabulkami, příklady a způsoby jejich řešení.
Vedoucí autorského kolektivu Mgr. Ing. Jan Šovar se osobně podílel na přípravě komentovaného zákona a byl jedním ze spoluautorů komentáře k zákonu o podnikání na kapitálovém trhu (C. H. Beck, 2012). Před svým nástupem do advokátní kanceláře Kocián, Šolc, Balaštík, s. r. o., působil na Ministerstvu financí, kde se věnoval legislativě na úseku kapitálového trhu, v Komisi pro cenné papíry, Výboru evropských regulátorů cenných papírů v Paříži a Deutsche Bank v Londýně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o investičních společnostech a investičních fondech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o investičních společnostech a investičních fondech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o investičních společnostech a investičních fondech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o investičních společnostech a investičních fondech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o investičních společnostech a investičních fondech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Zákon o investičních společnostech a investičních fondech