Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe

Kód: 2710899

Úplný název:

Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe (Nezmar Luděk):

Autor a popis:

Nezmar Luděk, Grada, 304 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.10.2018
 
 
 
 
 
288 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
 

Velká novela k 1. 1. 2018! Týká se všech organizací, kterým záleží na datech a informacích. Povinně se týká všech, kteří provozují významné nebo kritické systémy - nemocnic, úřadů, energetiky a vodohospodářství, soudů, armády a policie, organizací, u nichž by ochromení činnosti vedlo k významnému dopadu na lidi, všech, kteří spadají pod zákon o kybernetické bezpečnosti.

Bezpečnost informací nemusí být komplikovaná. Zranitelnost kybernetickými útoky může být výrazně snížena, pokud jsou praktikovány základy bezpečnosti. Jasné porozumění základům může pomoci zajistit, aby byly zavedeny přiměřené ochranné a dohledové kontroly a aby byl vytvořen pevný základ bezpečnosti informací. Publikace bude zahrnovat koncepty a kontroly dle nejmodernějších metod. Je dobrým základem pro ty, kteří jsou v této oblasti nováčci a zkušeným připomene dobré praktiky.

Kniha je určena těm, kteří jsou pověřeni vytvořením, vedením, podporou nebo zdokonalením systému kybernetické bezpečnosti organizace. Cílem je pomoci rozptýlit některé nejasnosti, které mohou být způsobeny zaváděním osvědčených postupů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Bezpečnostní prvky, budou popsány tak, aby i laik pochopil o co se jedná. Čtenáři pomůže zjistit, které klíčové prvky jsou pro organizaci nejvhodnější. Schopnost manažera kybernetické bezpečnosti spočívá jak na jeho zkušenostech, zdrojích, které má k dispozici, ale také na míře podpory, kterou má od vedení.

Čtení této publikace poskytne odborníkům v oblasti kybernetické bezpečnosti osvědčené postupy nezbytné k odhalení a zmírnění běžných i sofistikovaných útoků. Vytvoření solidního základu pro zabezpečení informací v rámci organizace a nemusí být nutně komplikované. Toho lze dosáhnout použitím základů kybernetické bezpečnosti popsaných v této publikaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Zákon o kybernetické bezpečnosti pro organizace - Implementace nových povinností do praxe