Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim

Kód: 8757607

Úplný název:

Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim (kol.):

Autor a popis:

Jelínek Jiří, Herczeg Jiří, Leges, 208 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
316 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dnem 1. ledna 2012 nabyl účinnosti zákon č. 418/2011 Sb., o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim, který přináší do českého právního řádu dosud neznámou kolektivní trestněprávní odpovědnost. Tato publikace obsahuje rozbor hmotněprávní i procesní části nového zákona a výběr související judikatury. Tam, kde to autoři pro výklad nových institutů pokládají za účelné, uvádějí i rozbor příslušných ustanovení trestního zákoníku a trestního řádu, které jsou ve vztahu k novému zákonu o trestní odpovědnosti právnických osob subsidiární.
Publikace je určena zejména soudcům, přísedícím, státním zástupcům, policistům, kriminalistům, advokátům, firemním právníkům i ostatním pracovníků právní praxe. Podává informace i pro širší okruh zájemců o otázky trestního práva a trestního řízení
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim