Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012

Kód: 7263713

Úplný název:

Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012 (Andraščíková Mária):

Autor a popis:

Andraščíková Mária, Anag, 1235 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
693 Kč (889 Kč)
  / ks  
koupit
 

V návaznosti na rozsáhlou novelu zákoníku práce od 1. 1. 2012 připravil osvědčený tým autorů ucelený soubor komentovaného zákoníku práce a dalších téměř 40 základních právních předpisů v oblasti pracovního práva. Nově je autorský kolektiv publikace Zákoník práce s komentářem rozšířen o JUDr. Ing. Máriu Andraščíkovou, která přepracovala komentář k zákonu č. 435/2004 Sb.

Kvalifikovaný a srozumitelný komentář Komentář v publikaci Zákoník práce… vychází z výslovně stanovené subsidiarity občanského zákoníku k zákoníku práce a věnuje se novým prvkům právní úpravy vyplývajícím z tohoto principu (základní zásady pracovněprávních vztahů). Reaguje na další změny právní úpravy, jakými jsou např. nová úprava pracovního poměru na dobu určitou, změny v úpravě zákonné výše odstupného vypláceného zaměstnavatelem zaměstnanci při rozvázání pracovního poměru z důvodu organizačních změn, změny v rozvržení pracovní doby formou konta, opětovné zavedení úpravy dočasného přidělení zaměstnance k jinému zaměstnavateli a zvýšení ročního limitu u dohody o provedení práce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Zákoník práce, prováděcí nařízení vlády a další související předpisy 2012