Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined

Kód: 3971638

Úplný název:

Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 176 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
268 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zápisník ruční výroby s tvrdou vazbou, opatřený tenkou pružnou gumičkou proti samovolnému otevírání a poškození. Desky jsou zdobené květinovým motivem malířky Laurel Burch ve fialkových tónech s metalickým povrchem. Sebelepší fotografie nemůže zachytit metalické odlesky a linky, které násobí krásu zápisníku.
Laurel Burch,"květinové dítě" a umělkyně, prodávala v 60. letech 20. století ručně vyráběné šperky v ulicích San Francisca. Spoléhala na svoji intuici a vášeň, řeč svého srdce a nezaměnitelný styl, který byl, i přes zákeřnou nemoc kostí, projevem její lásky k životu. Pomocí bohaté představivosti, barev a nádherného zdobení zlatem a stříbrem vytvářela brilantní barevná, živá a dojemná témata.
Zápisník je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Zápisník - Wind Flowers Laurel Burch Blossom, slim 90x180 Lined