Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den

Kód: 2044197

Úplný název:

Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den (LeBlanc Jana): 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den

Autor a popis:

LeBlanc Jana, Mladá fronta, 408 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co vám dneska udělalo radost? Zapište si to do svého Zápisníku radosti, protože i když si teď říkáte, že si to určitě zapamatujete, zapomenete to rychleji, než byste chtěla. Tohle není diář, který máte vláčet v kabelce a plnit povinnostmi. Je to zápisník, který máte popsat hezkými chvílemi: komplimentem, který jste dostala, povedenými tvarohovými knedlíky, které jste uvařila, písničkami, které nemůžete dostat z hlavy. K tomu v něm najdete tři sta šedesát pět tipů na věci, které vás potěší nebo které vám zlepší třeba ne úplně ideální den, a navíc pár otázek, díky nimž se o sobě můžete dozvědět i něco překvapivého. Diář je dílem novinářky Jany LeBlanc a vychází v krásné grafi cké úpravě ilustrátorky Martiny Pavlové. Ať z něj máte radost!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den