Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje

Kód: 7424071

Úplný název:

Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje (Stolzeová Cornelia):

Autor a popis:

Stolzeová Cornelia, DIALOG, 240 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Strašidlo jménem Alzheimer obchází Evropou! Miliony lidí trpí úpadkem rozumových schopností a následnou zkázou své osobnosti. Autorka, známá německá bioložka a zdravotní publicistka (Stern, Die Zeit, Spiegel, Financial Times atd.), nepovažuje Alzheimera za nemoc, jakou je například tuberkulóza nebo rakovina, ale především za fantoma vymyšleného za účelem rozdmýchávání strachu, zisků z prodeje přehnaně drahých léčiv bez účinků, a za prostředek, jak se ze zdravých učinit nemocné, aniž by byla diagnóza Alzheimer prokázána.
Demence nebývá v mnoha případech neodvratitelným osudem. Za symptomy mentálního úpadku se mohou skrývat rozličné příčiny, přičemž mnohé z nich lze úspěšně léčit anebo jim předcházet, ovšem pouze za předpokladu, že nebudou diagnostikovány jako Alzheimer! Údajnou nemoc, Alzheimera, považuje autorka za fundamentální podfuk stojící na hliněných nohou, za císařovy nové šaty! Nemocní s nálepkou Alzheimer polykají léky, přestože objektivní důkaz o jejich účinku nebyl podán. Mnoho tzv. alzheimersyndromů bývá ve skutečnosti následkem depresí, vysokého tlaku, nevhodné výživy, ucpání cév či vedlejších účinků rozličných „léčebných“ koktejlů…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zapomeň na Alzheimera - Nemoc, která neexistuje