Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání

Kód: 2425382

Úplný název:

Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (Scott Michael):

Autor a popis:

Scott Michael, Knižní klub, 408 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Zaříkávač je čtvrtou knihou ze série Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela. (Předchozí díly – Alchymista, Čaroděj, Vědma). Josh a Sofie se konečně dostali zpátky domů. Oba jsou ale zmatenější než kdykoliv předtím. Jejich budoucnost je nejistá. Ani jeden z nich ještě neovládl umění magie živlů, aby mohl ochránit sebe a své dvojče. Opět přišli o Scatty a Dr. John Dee je jim neustále v patách. Nicméně na obzoru se objevila nová a nyní nejdůležitější otázka: Nakolik můžou věřit Nicolasi a Perenelle Flamelovým? A můžou vůbec věřit někomu cizímu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Zaříkávač - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání