Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n

Kód: 2475707

Úplný název:

Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n (Kurucová Radka): posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péci o nevylécitelne nemocné

Autor a popis:

Kurucová Radka, Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Ojedinělá publikace vyplňuje mezeru v odborné literatuře zaměřené na problematiku zátěže pečovatele v péči o chronicky nemocné a umírající. Autorka v knize komplexně sumarizuje teoretické poznatky, možnosti posouzení a diagnostiky zátěže pečovatelů v klinické praxi a také plánování intervencí k její minimalizaci.
V současném ošetřovatelství je zátěž pečovatele velmi diskutovaným tématem a je jednou ze sledovaných položek v hodnocení kvality života pečovatele.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zátěž pečovatele - posuzování, diagnostika, intervence a prevence v péči o nevyléčitelně n