Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové

Kód: 2490736

Úplný název:

Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové (Nečas Luboš):

Autor a popis:

Nečas Luboš, Ikar, 256 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

První vydání této knihy spatřilo světlo světa na jaře 2003. Když v prosinci 2002 Tereza prohlásila: "Jsem připravená celýmu našemu šoubyznysu natrhnout prdel. Už mě to fakt štve, když vidím, jak se prodávaj lidem emoce, který ale nejsou vůbec čestný a čistý! To se nedělá, tohleto opravdu ne! Je vážně nejvyšší čas, aby ses Pergnerová polehoučku, pomaloučku vrátila!" - ani ona sama netušila, jak velkolepý návrat ji o tři roky později čeká. Na vlastní kůži zažila své profesní znovuzrození. Do startu reality show VyVolení, v níž znovu zazářila jako excelentní moderátorka, se však v životě Terezy Pergnerové odehrálo ještě několik dalších zlomových momentů včetně několikaměsíční psychoterapie v komunitě Pocestný mlýn, kde se koncem roku 2003 "definitivně" rozloučila se svou drogovou minulostí. Poté postupně přicházely nabídky na spolumoderování módní show Osmany Laffity, křest CD Věry Špinarové a biografické knihy Marty Kubišové, samostatné rozhlasové pořady Rande a SuperStory na Frekvenci 1 a konečně moderování první a druhé řady VyVolených v televizi Prima. Největším osobním štěstím však pro Terezu bylo soudní rozhodnutí o navrácení syna Samuela do vlastní péče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové