Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu

Kód: 7205984

Úplný název:

Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu (Wholey Dennis): Cesta sebeobjevování a duchovního rustu

Autor a popis:

Wholey Dennis, Pragma, 248 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

už se potýkáte s problémem jak zahájit novou kariéru, ukončit nešťastný vztah, vypořádat se s vlastním poraženeckým chováním, jak si vybudovat sebeúctu a sebejistotu, jak se postavit k nemoci či jak objevit smysl a štěstí ve stále se měnícím světě, zjistíte, že Dennis Wholey je pro vás neobyčejně cenným a inspirujícím průvodcem vzrušujícími procesy změn.
Hlavním obsahem knihy jsou zkušenosti a pohledy na podstatu věcí více než padesáti známých osobností a profesionálů, praktické strategie a podstatné názory. Kniha zkoumá veškeré aspekty změny, přičemž nás vede cestou odvahy a naděje od beznaděje a strachu k aktivním přístupům a štěstí. Je skvělým atlasem změn, který nás naučí, jak tato přechodná období našich životů a dobrodružství, která s sebou přinášejí, vítat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zázrak změny - Cesta sebeobjevování a duchovního růstu