Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech

Kód: 8757905

Úplný název:

Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech (Samková Klára): O rozvodech

Autor a popis:

Samková Klára, Blinkr, 216 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
138 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato knížka, kterou vydává pražské vydavatelství BLINKR, je o rozvodech a velké lidské bolesti, kterou přinášejí. Její autorkou je známá rozvodová advokátka JUDr. Klára Samková, Ph.d., která se výrazně angažuje v oblasti rodinného práva, lidských práv, jednoznačně se profiluje v oblasti práv dětí a je také významnou publicistkou.
Kniha Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu je její čtvrtou samostatnou publikací. Nebyla napsána kvůli tomu, aby se nad rozvody hořekovalo, ale aby si s touto situací člověk dokázal poradit a rány se začaly hojit dříve, nikoliv aby si do nich člověk sypal sůl. Promítá se v ní zcela syrová realita, napsaná velmi realisticky a vtipně.
Jen v Čechách se rozvádějí desítky tisíc párů každý rok. Rozvod je o krájení srdce, předchozího života, o bolestivém dělení. S někým, koho ještě milujete, nebo už ho nenávidíte. Dělíte se o děti, majetek, trpíte vy, vaši potomci, jejich prarodiče, vaše rodiče. Rozvod je zóna lidského života plná nástrah. Tato knížka je o právu a pokouší se mu vrátit jeho určení, totiž povinnost sloužit lidem.
Činí tak na poli rodinného práva. Je to vlastně rozvodový bedekr či manuál, průvodce od prvního zaskřípání ve vztahu až po poslední razítko právní moci v posledním souvisejícím sporu. S hlubinnou analýzou manželských rozporů, světa soudů, soudců, advokátů, znalců, sociálních pracovníků atd. Smysl je jednoznačný - aby „účastník“ pochopil, co se kolem něj děje, nebo aby lépe chápal ten stress, jemuž jsou vystaveni lidé v rozvodové situaci. Průvodce rozvodem je doplněný příběhy ze soudních a obdobných síní tak, jak je autorka zažila ve své dvacetileté advokátní praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Zbavte mě toho pitomce / Sundejte ze mě tu mrchu - O rozvodech