Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti

Kód: 2424186

Úplný název:

Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti (Jonesová Anne):

Autor a popis:

Jonesová Anne, Knižní klub, 304 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Skvělá příručka zkušené léčitelky a autorky probírá různé druhy negativní energie, které působí na náš každodenní život. Škodí nám v mnoha směrech, a proto jsou rady v knize uvedené mimořádně cenné - ať už se potřebujeme bránit přejímání problémů jiných lidí nebo negativní energii vyzařované z nepříznivých míst. Obzvlášť cenná jsou doporučení, která člověk jinde těžko získá - zajímavý je například výklad o neblahém působení různých jídel a možnosti je před konzumací symbolicky "ozdravit" nebo o zemských elektromagnetických silách a o překonávání stresu. Srozumitelná a čtivá kniha, jaká na knižním trhu zatím scházela!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti