Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně

Kód: 2710118

Úplný název:

Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně (Chandra Scheila): stačí 10 minut denně

Autor a popis:

Chandra Scheila, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Odhalte tajemství jednoduchého, ale zcela spolehlivého principu, díky kterému už nikdy nebudete muset uklízet více než 10 minut denně!

Ať už žijete v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, s touto knížkou se zbavíte nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Zjistíte, jak si krok za krokem a místnost po místnosti udělat pořádek i kterých věcí se nemilosrdně zbavit. Spoustu užitečných rad a tipů získají i ti, kteří pracují z domova. Naučíte se zorganizovat si věci a prostor přesně podle svých představ, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně.

Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zbavte se nepořádku jednou provždy - Stačí 10 minut denně