Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí

Kód: 7390832

Úplný název:

Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí (Brotheridgeová Chloe): Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí

Autor a popis:

Brotheridgeová Chloe, Omega, 264 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.5.2018
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Klidnější mysl znamená celkovou pohodu

Terapeutka Chloe Brotheridge použila nejnovější vědecký výzkum a své osobní zkušenosti, aby vytvořila program, který pomohl tisícům žen překonat strach a stres. Kniha poskytne jednoduché a užitečné nástroje, díky nimž se budete cítit lépe každý den.

Od rozpoznání příznaků úzkosti až po pochopení původních příčin. Chloe zkoumá úzkost v moderním světě a nabízí nástroje pro její zvládnutí. Ať už je to tlak zapříčiněný sociálními médii, perfekcionismem nebo strachem z neúspěchu, tato kniha vám ukáže, jak získat zpět kontrolu nad svým životem.

Jednoduché a praktické metody pro minimalizaci úzkosti, včetně meditaci, dýchacích cvičení nebo deníku. Díky kapitolám, které se zaměřují na duševní potravu, posilování sebeúcty a efektivnější rozhodování vám Chloe předkládá vše, co budete potřebovat, abyste se vypořádali s úzkostí a vedli šťastnější a klidnější život.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Zbavte se úzkosti - Vše co potřebujete, abyste se vypořádali s úzkostí