Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého

Kód: 2434947

Úplný název:

Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého (Vondruška Vlastimil):

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, Moba, 288 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Prokurátor krále Přemysla II. Otakara Oldřich z Chlumu a zároveň správce hradu Bezdězu má v pravomoci i vyšetřování a trestání hrdelních zločinů v kraji. Tentokrát řeší krádež trnu Z Kristovy koruny; vzácné relikvie, již získal Havel z Lemberka hodlá ji věnovat chrámu sv. Víta v Praze. Zločin byl proveden pouhé dva dny před příjezdem krále, jenž se má zúčastnit slavnostního vysvěcení relikvie, takže celá kauza hrozí pěknou ostudou. V krátkém čase se vrší další zločiny - vraždy zemana Jan ze Střelče, lemberského kaplana a zlatníka Ruprechta z Jablonného. Souvisejí spolu tyto zločiny, či ne? A jak je to s Údajným znásilněním zlatníkovy ženy? Jsou do zločinu zapleteni i dánský vyslanec a francouzský šlechtic? Kdo a proč zabíjí kočičí miláčky Zdislavy z Lemberka? Oldřicha z Chlumu sice tlačí čas, aby rychle vyřešil všechny zločiny, avšak svého úkolu se tradičně zhostí opravdu na výbornou.

Nahlédnout do Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého Nahlédnout do Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Zdislava a ztracená relikvie - Hříšní lidé Království českého