Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou

Kód: 7390500

Úplný název:

Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou (Andrews Olivia): 100 receptů vařených v pomalém hrnci, na sporáku a v troubě

Autor a popis:

Andrews Olivia, Omega, 240 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmy. Každý recept je vymyšlený tak, aby ho bylo možné připravit i ve dnech, kdy zrovna nemáte příliš mnoho času na vaření. Stačí ráno postavit pomalý hrnec na plotnu, a když se večer vrátíte ze zaměstnání, váš byt bude naplněný vůní dobrého jídla. Navíc díky pomalé přípravě můžeme z potravin získat výrazně víc živin i zdraví prospěšných látek. Recepty jsou vždy ve dvou variantách - jedna je určená pro pomalý hrnec, podle druhé ten samý pokrm můžeme připravit i bez něj na sporáku či v troubě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravá jídla z pomalého hrnce - 100 receptů vařejných v pomalém hrnci, na sporáku a v trou