Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví

Kód: 2710061

Úplný název:

Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví (kol.): Chrante si centrum svého zdraví

Autor a popis:

Kol., Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je vláknina skutečně tak zdravá? Měli bychom se zříci kravského mléka a lepku? Které potraviny zatěžují zdraví? Kde děláme v dobré víře největší chyby? Jak je to s geneticky modifikovanými potravinami či potravinovými doplňky? Do jaké míry závisí naše zdraví a imunita na dobře fungujících střevech? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky najdete v této knížce.
Autor, zkušený a úspěšný terapeut zabývající se celostní medicínou, v ní srozumitelně objasňuje, jak nerovnováha ve střevech souvisí s kožními nemocemi, chronickými bolestmi, alergiemi a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Stav našich střev přitom ovlivňuje nejen naše zdraví, imunitu či fyzickou kondici, ale také na to, zda jsme šťastní, naše nálady a pocity. Kniha poutavě popisuje chemické procesy v těle, ukazuje, co se děje s potravou v jednotlivých fázích trávení, a dokazuje, že v lidském těle neexistuje téměř žádný proces, který by přímo či nepřímo nesouvisel s našimi střevy. Odhaluje zažité stravovací omyly a nabízí přirozená a šetrná, avšak účinná řešení.
S naším zdravím je pevně spjatá i radost ze života, výkonnost a spokojenost a jedině my jsme ti, kdo rozhodují o kvalitě svého života. Tato kniha nám ukazuje správnou cestu, ať už jde o vhodné stravování, pohyb na čerstvém vzduchu, odbourání nezdravých závislostí, půsty, meditace nebo masáže. Vše je pouze otázkou dobré vůle a zároveň tím nejsnazším a nejlevnějším, co pro své zdraví můžeme udělat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravá střeva, zdravý život - Chraňte si centrum svého zdraví