Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l

Kód: 8756878

Úplný název:

Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l (Smíšek Richard):

Autor a popis:

Smíšek Richard, Smíšek, 180 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
736 Kč (900 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hlavní téma knihy je práce svalů v době pohybu. Autoři se věnují spirální stabilizaci - prevenci a léčbě bolestí zad metodou SM-systém. Jedná se o orginální metodu funkční stabilizace a mobilizaci páteře. Set obsahuje: knihu s vyobrazením a popisem cviků elastické lano CD rom - prezentace Power point pro PC s foty a video základních 12ti cvků
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravá záda - Cvičební Set, spirální stabilizace páteře (kniha Zdravá záda, CD, cvičební l