Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na

Kód: 2491889

Úplný název:

Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na (Bermanová Jenn):

Autor a popis:

Bermanová Jenn, Ikar, 432 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

První tři roky života jsou kritickým obdobím, během něhož si děti vytvářejí důležité vazby. Správná stimulace může být zvláště účinná. Rodič se dozví vše, co potřebuje znát, aby vychoval z batolete osobnost: jak s ním mluvit, jak se vyhnout záchvatům vzteku, jak využít hru k rozvoji klíčových dovedností, kdy a jak začít dítěti číst, kdy učit cizí jazyk, co je doba strávená před televizí, jak dítě naučit zásady správného spánku. Kniha obsahuje užitečné tipy a rady z praxe i podpořené vědeckým výzkumem o úspěšném rodičovství.

Nahlédnout do Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na Nahlédnout do Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravé a šťastné dítě - Jak vychovat báječné, sebejisté a kreativní batole a správně ho na